DANI OTVORENIH VRATA 2023.

Povodom Uskrsnih blagdana Udruga žena Gudovac na Danima otvorenih vrata održala je izložbu radova u prostoru udruge pod nazivom Pisanice iz Gudovca, što je dio projekta Gudovačkog dizajna pod pokroviteljstvom Grada Bjelovara.

Izložbu su medijski popratili novinari HRT 1 Marijana Kranjec koja je snimila prilog za emisiju Normalan život koju vodi novinarka Ana Tomašković, koja je zatražila mogućnost snimanja naše Udruge i rada. Također, Marijana Kranjec stavila je prilog i na Regionalni dnevnik i u emisiju Hrvatska danas i na taj način pomogla nam da svoj rad prezentiramo široj javnosti. Naši dugogodišnji pratitelji Bjelovar info medij, Radio Terezija, Alfa Radio, Super radio i novine 043 objavili su prilog u svojim emisijama i na društvenim stranicama. Hvala im na tome!