Najbolja fotografija cvijeća

Najbolji cvijet vlasnice Ljiljane Hrelec

Prva zahvala za praćenje rada Udruge i pomoći u izboru najljepše fotografije cvijeća uručena Sanja Paušić💐 a sve pohvale našoj vrijednoj članici Ljiljana Hrelec koja je ponosna vlasnica cvijeta!

Naša draga članica Ljiljana Hrelec predstavljala je Bjelovarsko-Bilogirsku županiju na natjecanju “Uzorne Hrvatske Seoske Žene” 2018. godine. Udana, majka dvoje djece. Članica je Opg-a koji se bavi uzgojem svinja. Aktivna je članica Udruge žena Gudovac. Iako stalno zauzete, Ljiljanine vrijedne ruke uvijek se odazovu na kreativne radionice, humanitarne akcije i predblagdanske aktivnosti Udruge. Hvala ti Ljiljo!

Veliko hvala svim sudionicama u ovom malom natječaju za izbor najljepšeg cvijeća iz vaših dvorišta i okućnica.

U idućoj objavi pokazat ćemo sve fotografije koje ste poslali na natječaj.

Hvala svima još jednom!